İnstagram Telefondan Giriş Yapamıyorum Hatası

İnstagram Telefondan Giriş Yapamıyorum Hatası

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizlere en hızlı, en başarılı, en iyi İnstagram takipçi arttırma hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnstagram hesabına bilgisayarınızdan giriş yapabiliyor ancak telefondan giriş yapamıyor ve sürekli “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız bu yazıyı dikkatle okuyunuz. Bu sorunun çözümünü aşağıda adım adım anlatıyorum.

1- İlk olarak bilgisayarınızdan instagrama giriş yapın ve profili düzenleye tıklayın.

2- Sonra açılan sayfanın en altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat linkine basınız.

3- Sonrasında ara vermek istiyorum‘u seçip şifrenizi girerek hesabınızı dondurun.

Bu işlemden sonra yaklaşık 3 saat bekleyin sonrasında ise akıllı telefonunuzdan instagram uygulamasına girip normal kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra sorunsuzca giriş yapabilirsiniz. Zaten daha önce dondurmuş olduğunuz hesabınız bu sayede aktifleşecektir.

Başka bir çözüm yolu ; Hatanız direk olarak uygulamayla alakalı olabilir o zaman yapmanız gerekenler ;

1-Telefonunuzun ayarlar/uygulamaları yönet bölümüne gelip İnstagram'ın verilerini sıfırlayın ve sonrasında giriş yapın.

2-Uygulamanızı kaldırığ baştan yükleyiniz.Uygulamaya tekrar giriş yapınız ve sorununuz çözülecektir.

Eğer sorununuz çözülmediyse İnstagram Destek'e gerekli sorununuzu iletebilirsiniz.Sizlere yardımcı olacaklardır. Sitemizin yenilenen kredi sistemiyle artık krediler daha da fazla.Sitemiz artık her 2 saatte 100 takipçi ve beğeni hile hizmeti kredisi vermekte.Takipçi , beğeni ve yorum gönderme araçları ile kredileriniz kadarıyla gönderim yapabilirsiniz.

Sitemizden nasıl İnstagram takipçi alınır ? (Ücretli veya ücretsiz)

Takipçi edinme hizmetini ücretsiz olarak sunan siteler olduğu gibi ücretli hizmet veren siteler de mevcuttur. Elbette ücretsiz hizmetlerde vaat edilen takipçi sayısı çok daha azdır. Ücretli hizmetleri kullanarak ise istediğiniz sayıda ve türde takipçi paketi satın alabilirsiniz.

Ücretli takip satın alma uygulamalarını mobil ödeme sistemiyle de satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz takipçi paketine karar verdikten sonra mobil ödeme kanalını gösteren butona basın. Karşınıza çıkan sayfada instagram bilgilerinizi girip devam edin. Yönlendirildiğinizde karşınıza çıkacak olan kodu istenen numaraya gönderdiğinizde işleminiz tamamlanır ve alım yaptığınız site gün içerisinde size takipçileri gönderir. Bu yöntem operatör hesabınızda bulunan liradan düşer ve diğerlerine göre çok daha pratiktir. Veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp size uygun olan hile hizmetini edinebilirsiniz.

2017-11-14 04:07:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram Video Görüntülenme Arttırma

instagram Video Görüntülenme Arttırma

instagram 2016 yılında paylaşılan videolara beğeni yanı sıra görüntülenmeyide getirdi. Video görüntülenmenin asıl amacı videoyu izleyen ama beğenmeden geçip giden kişilerin sayısını

instagram Hilesi ile Takipçi Kasma Yolları

instagram Hilesi ile Takipçi Kasma Yolları

İnstagram kullanıcıları, yaşadıkları anların güzelliğini, akıllı telefonlarla fotoğraflayarak paylaşmakta ve bu paylaşımlarının etkisiyle beğeniler almakta ve hesaplarının hayran kitlesi

Instagram Beğeni Arttır, Dikkatleri Üzerine Çek

Instagram Beğeni Arttır, Dikkatleri Üzerine Çek

Son yıllarda İnstagram hayatımızın parçasına haline gelmiş bir uygulama durumunda. İlk önceleri mobil cihazlar için geliştirilmiş olsa da, artık bilgisayar ve tabletler üzerinde de rahatlıkla

-->