Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1- Uygulamanıza giriş yaptıktan sonra hesabım çalındı ?

+ Uygulamamız kesinlikle hesabınızı çalmaz , instagram güvenlik amacıyla şifrenizi sıfırlayabilir ve bunu size mail/telefon yoluyla iletir.Eğer ki googlede çıkan bütün sitelere giriş yapıyorsanız çalınması doğaldır.Bu nedenle sadece bizim sitemizi kullanınız ve İnstagram ayarlar bölümünden iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirip şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.Hesabınız daha güvenli halde olacaktır.

+ Kullanıcı Adı, şifre veya e-posta değişimlerinden hiçbir türlü web sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcı Sisteme giriş yaptığında tamamen kendi sorumluluğu altındadır.Sitemiz size (hesabınıza) hiçbir şekilde bir değişimde bulunmaz.

+ Instagram hesabınızın kapatılması spam olması veya askıya alınması sitemiz tarafından sorumlu tutulmamaktadır.Bu sorun sitemizle alakalı değil sizin İnstagram hesabınız ile ilgili bir sorundur.İnstagram takipçi hilesi kullanımı tamamen yasaldır ve bu nedenle hesabınızın İnstagram takipçi hilesi kullanımından kapatılması ihtimali yoktur.

2- Uygulamanıza giriş yaptım başkalarını takip ediyorum / beğeniyorum ?

+ Evet , elbette ki hayatta her şeyin karşılığı var bizimde uygulamamızda olduğu gibi , takipçi kazanacaksınız fakat bununda karşılığı olarak sizde başkalarını takip edeceksiniz.Takip etmek veya beğenmek istemiyorsanız PAKETLER kısmından herhangi bir paketi alarak havuzdan ayrılabilirsiniz ve bir daha kimseyi takip etmez / beğenmezsiniz.

Sitemiz üst düzey güvenlik sistemleriyle korunmaktadır.Sitemize bilgi çalma veya başka bir nedenle yapılan saldırılar tespit edilip gerekli kişiler mahkemeye verilmektedir.

3- Paket (İnstagram takipçi ,İnstagram beğeni ,İnstagram yorum hilesi) satın aldım ama hesabıma yüklenmedi ?

+ Satın alımlarınız hesabınıza 24 saat içerisinde gönderilir.24 saat boyuncab ekleyiniz eğer gönderim hala gelmediyse iletişimden sitemize ulaşınız.

+ Satın alımdan hemen sonra hesabınızın şifresini , e-postasını , kullanıcı adını değiştirmeyiniz.İnstagram Takipçi ,İnstagram beğeni ve İnstagram yorum hile gönderimi tamamalandıktan sonra değiştirebilirsiniz.

+ Kredi paketiniz uygulamadaki instagram hesabınıza değil , sitemiz üzerinde bulunan hesabınıza yüklenir.(Bu nedenle alım yapacağınız zaman as (gerçek, kendi) hesabınızı kullanınız.

Sorunuzun cevabını bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için hergün kendini geliştirmekte ve geliştirmeye çabalamaktadır.Sitemizde bulunan reklamlara tıklıyarak hem kredi kazanıp hemde bizlere destekde bulunabilirsiniz.Ayrıca sitemize referans sistemimiz ile arkadaşlarınızı davet edip hem kredi kazanabilir hemde bizlere destek olabilirsiniz.

2017-05-05 00:02:54

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bilgisayar korsanları, “mavi tik”i yem olarak kullanıyor

Bilgisayar korsanları, “mavi tik”i yem olarak kullanıyor

Sosyal medya uzmanları, bilgisayar korsanlarının, bir hesabın orijinal olduğunu gösteren mavi onay rozetini almak isteyenlerin hesaplarını ele geçirmek için virüslü mesajlar yolladığını

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi  İnstagram, video ve fotoğraf paylaşımları üzerine kurulu bir sosyal platform. Görsel ögelerin ağırlıklı olması bu alanın diğer sosyal ağlara göre daha dikkat

instagram Hesabınızın (Reklam) Değerine Bakma

instagram Hesabınızın (Reklam) Değerine Bakma

Merhaba instamoda.org değerli kullanıcıları ; Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir paylaşım platformu olan İnstagramın yeni getirilmesi planlanan pasif